Informace O Ženském Zdraví Garantované Lékaři

Informace O Ženském Zdraví Garantované Lékaři

Pokud se v těle sníží hladina estrogenu, například po porodu, při kojení, v perimenopauze nebo menopauze, může ženy trápit vaginální suchost častěji. Většinu potíží totiž dokážou vyřešit volně prodejné prostředky z drogerie nebo lékárny. S dehydratovanou pokožkou v oblasti vaginy si poradí vhodný hydratační krém, s větší vaginální suchostí pak zatočí lubrikační gel, kterých je v současnosti v nabídce široká řada.

  • A proto jsou pro ženy vyráběny jiné doplňky stravy.
  • Výtažek z kořene pivoňky mléčnokvěté – používá se jako protizánětlivý prostředek v léčbě gynekologických onemocnění, zejména v případě výtoků a bolestivé menstruace.
  • Čas na návštěvu ortopedické ambulance je v případě, že dochází k rozvoji bolestivosti, otoku, omezení rozsahu pohybu kloubu.
  • Problém vaginální suchosti u žen by se dal srovnat s problémem erektilní dysfunkce u mužů – je to zkrátka něco, o čem nechtějí hovořit se svým lékařem, přáteli ani partnerem.
  • Objednejte do své ordinace či kanceláře naši brožuru a ukažte tak, že na zdraví a prevenci záleží.

Mimochodem, věděly jste, že vstřebávání aktivních látek přes sliznice je intenzivnější než přes pokožku v jakékoliv části lidského těla? Je to proto, že sliznice jsou bohatě prokrvené a obsahují https://www.leky-lekarna.cz/ velký počet lymfatických cév a citlivých nervových uzlů. Copyright 2022 Kosmetika a zdraví TianDe Frýdek-Místek. Gel pro intimní hygienu je snad již samozřejmostí pro každou z nás.

Těchto šest faktorů tedy velmi významně ovlivňuje rychlost stárnutí ženy a také její zdravotní stav. Jak ukázala nejnovější vědecká studie zveřejněná v odborném časopise JAMA Network Open, u jedné z pěti žen došlo v rizikovém období 55–65 let věku k významnému zhoršení zdraví. Podle odborníků u žen po pětapadesátce nastává desetileté krizové období, které je rozhodující v tom, jak rychle budou stárnout. Na poklesu fyzického zdraví se přitom nejvíce budou podílet následující rizikové faktory. Děti jsou již odrostlé, důchod na dohled… A vy máte jedinečnou příležitost se věnovat sama sobě.

# Máme Jedna Druhou

Rády zodpovíme jakékoliv ženské dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Alunite – 100% přírodní produkt sopečného původu. Krystal má příznivý antibakteriální účinek. Cnidium monnieri https://www.lekarnaharmonie.cz/bimatoprost-latisse extrakt – má tonizační a celkově posilující účinky. Vyvolává zrychlenou tvorbu oxidu dusnatého v přilehlých tkáních a zajišťuje intenzivní přítok krve do pohlavních orgánů.

A intimní mycí gel In Top je opravdu náš Top produkt v ženské intimní hygieně. Hydrogelová fytonáplast pro ženy je vhodná při menstruačních bolestech, křečích a při bolesti v podbřišku. Intimní vložky podporují přirozenou rovnováhu pH a normální mikroflóru, zmírňují otoky pohlavních orgánů a bolestivé pocity, redukují… Veganský bylinný přípravek pro zdraví žen s práškem a extraktem z jetele lučního s 8% izoflavonů.

Problém vaginální suchosti u žen by se dal srovnat s problémem erektilní dysfunkce u mužů – je to zkrátka něco, o čem nechtějí hovořit se svým lékařem, přáteli ani partnerem. Vaginální suchostí mohou trpět ženy v každém věku, nejčastější ale bývá patrná v období po menopauze. https://www.euclekarna.cz/ Ve spojení s menopauzou se pak ženy stydí více o svém problému mluvit. Většina z nich si myslí, že právě kvůli tomuto spojení je bude okolí vnímat jako staré a nepřitažlivé. Součástí kvalitního vztahu by měl být podle mnohých žen i uspokojivý a pravidelný sex.

Roku si každé dva roky zajděte na mamografické vyšetření. Po čtyřicítce můžete také pociťovat první příznaky presbyopie neboli vetchozrakosti. Roku ztrácet schopnost akomodace (zaostření) do blízka, proto je možné, že u očního lékaře „vyfasujete“ brýle nablízko, přestože jste dosud viděla jako rys. Řadu žen po čtyřicítce mohou rovněž trápit vrásky či zhoršená kvalita vlasů a nehtů. Kromě užívání zkrášlujících přípravků v podobě pleťových krémů či vlasových masek můžete jejich zdraví podpořit i zdravým a pestrým jídelníčkem, případně doplňky stravy. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána.

Dámské Bylinné Slipové Vložky Nefrit Svěžest 20ks

Jenže stačí zdánlivě malá „komplikace” a ze sexu se stane záležitost více než nepříjemná. Jedním z problémů, který trápí řadu žen, ale jen málokterá se o něm nestydí nahlas mluvit, je vaginální suchost. Ani v případě, bimatoprost koupit že vás zamlžené vidění netrápí, nepodceňujte preventivní prohlídky u očaře. Pokud se v takovém případě léčba promešká, může být i pozdě,“ upozorňuje MUDr. Lucie Valešová, primářka Oční kliniky DuoVize Praha.

ženský zdraví

Správným jídelníčkem snižujete i riziko nádoru tlustého střeva a konečníku, jenž se vedle již zmíněné rakoviny prsu a reprodukčních orgánů řadí mezi nejčastější nádorová onemocnění u žen. Od 55 let nezapomínejte proto každé dva roky absolvovat test na okultní (skryté) krvácení do stolice. Provádí se jednoduše a bezbolestně a lze ho provést i v pohodlí domova. Jednou za deset let se doporučuje screeningová kolonoskopie. Myslíme na ženské zdraví a intimní hygienu.

Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete v odkazu výše. „Ideální je věnovat se prevenci, klouby správně používat, nepřetěžovat a vyvarovat se úrazů. Pokud klouby zatěžujete výrazně, Ženské Zdraví je vhodné myslet i na prevenci, a to obzvláště u lidí snadváhou, cukrovkou či u stavů po předešlých úrazech či operacích. V těchto případech je rozvoj osteoartrózy rychlejší a přichází i v nižším věku.

Vlastnosti Produktu

Výtažek z kořene pivoňky mléčnokvěté – používá se jako protizánětlivý prostředek v léčbě gynekologických onemocnění, zejména v případě výtoků a bolestivé menstruace. Aromaterapeutické účinky vložek z programu Ženského zdraví jsou zajištěny díky unikátní kombinaci bylin, jejíž patentovaná formule je přísně chráněna farmakology v Číně. Vyvážené složení gelu uklidňuje jemnou pokožku a poskytuje pocit pohodlí každý den. Osvěžuje a hydratuje pokožku, odstraňuje pocit nepohodlí po epilaci. Mikročástice stříbra obsažené ve speciální vrstvě vložky mají antibakteriální účinek, blahodárný vliv na mikroflóru, předchází vzniku infekce. Slipová vložka s aniontovým čipem spolehlivě drží na spodním prádle, nedeformuje se v průběhu dne a nedráždí pokožku.

Poučte i vy své pacientky o tom, jak se správně starat o své zdraví. Zima je pro naše tělo nejnáročnějším obdobím roku. Máme pro vás pár tipů, jak přežít https://www.lekarnaharmonie.cz/ mrazivý čas v plném zdraví a kráse. Aktivní složky produktu posilují přirozenou ochrannou bariéru pokožky audržují rovnováhu pH v intimní zóně.

Směs vhodná zejména pro ženy při problémech ženských orgánů. Tento exkluzivní testovací balíček našich vložek vám nabízí jedinečnou možnost vyzkoušet si 7 druhů, aniž byste musela kupovat rovnou celé balení. Navíc dostanete přehledný informační leták s výhodami, které naše vložky nabízejí. Objednejte do své ordinace či kanceláře náš edukační plakát a ukažte tak, že na zdraví a prevenci záleží.

V roce 2018 jsme ještě zdokonalili recepturu a provedení. Množství ochranných bariér, které blokují… Speciálně navržená denní vložka, která se nekroutí a nedeformuje při nošení.